Opis projektu

Adapciak – pierwsze kroki na Politechnice Krakowskiej mogą być łatwiejsze, jeżeli wykonasz je przed rozpoczęciem studiów. Na przełomie sierpnia i września organizujemy Obóz Adaptacyjny dla przyszłych studentów!

Najpierw poznajemy tajniki Politechniki w Krakowie, nocujemy w jednym z naszych akademików, wybieramy się na poszczególne wydziały, a także spotykamy się z Jego Magnificencją Rektorem Politechniki Krakowskiej. To doskonały wstęp do zapoznania się z naszą uczelnią. Jednym z ważniejszych punktów Adapciaka jest możliwość poznania topografii Krakowa w Zabawie Terenowej. Dobrani w różne grupy wraz z opiekunem przemierzają Kraków w celu wykonania prostych zadań. Po tej zabawie wszyscy znają już najważniejsze miejsce Królewskiego Miasta.

Po dwóch dniach w Krakowie przenosimy się w inne miejsce gdzie zgłębiamy prawa rządzące Politechniką – szkoląc się oraz bawiąc! To czas wtajemniczenia w życie studenckie. Wówczas przyszli studenci poznają sesję, ale także w trakcie rozmów z kadrą przeróżne tajniki studiowania. Adapciak to doskonałe miejsce dla każdego przyszłego studenta Politechniki Krakowskiej, pozwalające na przejście bezstresowo przez okres przejściowy między szkołą średnią, a początkiem studiów.  Jak będziecie kogoś namawiać na Politechnikę – na pewno podeślijcie im filmiki, które znajdują się w tej sekcji.

Adapciak 2017

Adapciak 2016