Dni Wydziałowe

Dni Wydziałowe to dni w których studenci wydziałów obchodzą swoje święto. Jest to miejsce gdzie koła naukowe chwalą się swoimi osiągnięciami, na dziedzińcach odbywają się konkursy oraz zabawy. Ponadto organizowane są wykłady prowadzone m.in przez przedstawicieli biznesu. Dni wydziałowe zazwyczaj odbywają się w semestrze letnim.

Fot: fotogaleria PK/Jan Zych

Bale Wydziałowe

Uroczyste spotkania studentów i prowadzących w okresie karnawałowym to już tradycja. Poszczególne wydziały organizują spotkanie w krakowskich hotelach bądź salach bankietowych – gdzie do białego rana trwa zabawa z konkursami. Początkowo Bale dedykowane były dla studentów kończących przygodę na Politechnice, ale obecnie każdy student może śmiało przyjść ze swoją drugą połówką.

Fot: fotogaleria PK/Jan Zych

Targi Mobiności

Targi Mobilności to efekt współpracy z IAESTE, ESN, Biurem Karier oraz Działem Współpracy Międzynarodowej. W 2017  odbyła się pierwsza edycja, na której była okazja sprawdzić i napisać swoje CV po angielsku, aby w przyszłości być przygotowanym do procesu rekrutacji w języku angielskim, dowiedzieć jak wziąć udział w programie Erasmus+ bądź skorzystać z praktyk IAESTE. Odbywały się również spotkania z podróżnikami. Dzięki temu wydarzeniu studenci Politechniki mogą dowiedzieć się jak zacząć poruszać się w międzynarodowych programach wymian. Ponadto głównym celem jest promocja internacjonalizacji studiów wyższych oraz perspektyw wynikających z podjęcia studiów i staży poza granicami Polski.

Fot: fotogaleria PK/Jan Zych

Karaoke z …

Karaoke z …. – to wydarzenie na które zaproszeni są wszyscy studenci! To unikalne miejsce gdzie można spotkać ludzi z całego świata i zaśpiewać wspólnie dowolną piosenkę! Dotychczas odbyły się 3 edycje! Karaaoke z Bigösem, Karaoke z Żürem oraz Karaoke z Gyrösem. W przerwie serwowany jest „tytułowe” danie :). Czekajcie na kolejne edycje aby wspólnie zaśpiewać ulubiony utwór w doborowym międzynarodowym gronie.

Fot: fotogaleria PK/Jan Zych