Konkurs dla studentów Politechniki Krakowskiej na projekt statuetki Małopolskiego FIOłka

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Politechniką Krakowską zapraszają serdecznie studentów do udziału w konkursie na opracowanie graficzne projektu statuetki Małopolskiego FIOłka.

Celem Konkursu jest wyłonienie projektu statuetki „Małopolskiego FIOłka”, która będzie wręczana podczas uroczystości związanych z ogłoszeniem zwycięzców konkursu internetowego pt.: „Mamy FIOła na Małopolskę”, czyli konkursu na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach programu grantowego „Małopolska Lokalnie”.

Szczegóły programu grantowego znajdują się na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz www.facebook.com/malopolskalokalnie

Nagroda główna w wysokości 1500 zł została ufundowana przez Izbę Gospodarczą Ziemi Myślenickiej.
W ramach konkursu na projekt statuetki zaplanowano także reportaż o konkursie, jego laureatach i sponsorach wraz z opublikowaniem go m.in. w mediach społecznościowych Politechniki Krakowskiej i konkursu Małopolska Lokalnie.

Projekt statuetki powinien:

1. być inspirowany symbolem fiołka, różnorodnego jak realizowane w ramach programu Małopolska Lokalnie inicjatywy, może nawiązywać do logotypu Małopolska Lokalnie i konkursu Mamy FIOła na Małopolskę;
  2. projekt powinien być możliwy do wykonania w technice brąz lany. Może zawierać elementy wykonane z innych materiałów;
  3. mieć jeden powtarzalny kształt zachowując możliwość łatwej identyfikacji trzech pierwszych miejsc;
  4. posiadać miejsce na zamieszczanie nazwy wyróżnionej organizacji/ grupy nieformalnej.
  5. statuetka rzeczywistych rozmiarów nie powinna być wyższa niż 30 cm (razem z ewentualną podstawą)

Zgłoszenia prac konkursowych do dnia 2 listopada, godzina 12.00 na adres agnieszka.wegrzyn@bis-krakow.pl

Szczegóły w regulaminie konkursu. Zapraszamy do udziału i inspiracji działaniami lokalnych małopolskich społeczników