Rajdowy Geocaching

W dniach 30 kwietnia-3 maja 2021 znajdź co najmniej 15 skrytek geocashowych, udokumentuj to zdjęciami i wygraj nagrody!

Aby wziąć udział w naszej grze musisz mieć konto w jakimkolwiek portalu geocashowym. Jeśli jesteś nowy w tym temacie wejdź na stronę https://opencaching.pl/ lub https://www.geocaching.pl/ i załóż konto.

Następnie zainstaluj na telefonie aplikacje służącą do lokalizacji skrytek. Przykładem takiej aplikacji jest c:geo, ale jest pełno innych aplikacji, więc wybór należy do Ciebie.

Masz już wszystko co potrzeba! Teraz wystarczy wziąć długopis, kilka gadżetów typu breloczki, figurki, ogólnie coś co może przydać się jakiejś osobie.

Długopis niezbędny będzie, aby wpisać się do logbooka. Wpis w logbooku potwierdza odnalezienie skrytki! Niektóre skrytki zawierają sam logbook, są również skrytki nieco większe i one mogą już zawierać w sobie różne gadżety. Zasada jest taka: chcesz coś zabrać ze skrytki? Zostaw po sobie coś o tej samej wartości!

Zdjęcia, na których znajdujesz się ty i skrytka wyślij na maila kultura@samorzad.pk.edu.pl lub fanpage SSPK. Wygrywa pierwsze 5 osób oraz osoba, która odnajdzie najwięcej skrytek! By wziąć udział, wypełnij koniecznie formularz 👇Deadline: 03.05 do północy https://forms.office.com/r/c2DHqhBTSG

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies