Zawody w konkurencji budownictwo cyfrowe/BIM – WorldSkills Shanghai 2022

Już w październiku tj. 27-29.10.2021 r. na Politechnice Krakowskiej, odbędą się zawody w konkurencji budownictwo cyfrowe/BIM. W ciągu dwóch dni zmagań zawodnicy powalczą o udział w międzynarodowym finale WorldSkills Shanghai 2022. Partnerami wydarzenia są: Politechnika Krakowska, Tech Data oraz AEC Design.

WorldSkills to największe na świecie zawody umiejętności branżowych, które skupiają ponad 1300 zawodników z 85 państw. Rywalizacja toczy się w ponad 60 konkurencjach z 6 obszarów: technologia informatyczna i komunikacyjna, produkcja i inżynieria, technologia budownictwa, transport i logistyka, usługi społeczne i osobiste, sztuka i moda.


Zachęcamy wszystkich do podjęcia wyzwania i do dołączenia do polskiej kadry WorldSkills.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji studentom, absolwentom i członkom kół naukowych wydziałów budownictwa, architektury oraz pokrewnych dedykowanych BIM. Jednocześnie, będziemy wdzięczni za udostępnienie materiałów na Państwa stronach www oraz w kanałach social mediach. Liczymy, że dzięki Państwa wsparciu dotrzemy do Najlepszych, którzy powalczą z nami o medale.  

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie WorldSkillsPoland/Krakow

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies